adw. Radosław Bulwan

Adwokat Radosław Bulwan

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, absolwent Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Krakowie, gdzie ukończył studia podyplomowe w zakresie Rachunkowości i Finansów. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, handlowym i administracyjnym. Ekspert w dziedzinie Funduszy Europejskich, dotacji, pomocy publicznej dla przedsiębiorców. Prowadzi również sprawy z zakresu prawa podatkowego, karnego-skarbowego i karnego-gospodarczego.

tel. 662 274 202

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

adw. Piotr Folcik

Adwokat Piotr Folcik

Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Rzeszowskiego. Ukończył także studia podyplomowe w Interdyscyplinarnym Studium Europeistyki Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz podyplomowe studia z zakresu Psychologii Biznesu w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, handlowym oraz cywilnym. Zajmuje się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych. Prowadzi także sprawy rozwodowe, spadkowe i rodzinne.

tel. 606 394 322

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

aplikant Bartłomiej Rychter

Adwokat Rychter

Absolwent Wydziału Prawa UMCS w Rzeszowie. Specjalista do spraw obsługi prawnej podmiotów gospodarczych ze szczególnym uwzględnieniem postępowania egzekucyjnego i windykacji należności (aplikacja komornicza w Izbie Komorniczej w Katowicach). Absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie (studia podyplomowe: Controlling i finanse przedsiębiorstw) oraz Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie (studia podyplomowe: Zarządzanie projektami finansowanymi przez UE). Posiada kilkuletni staż pracy na stanowiskach kierowniczych w instytucjach finansowych. Uczestnik wielu szkoleń i konferencji – krajowych i zagranicznych – poświęconych różnorakim aspektom prowadzenia działalności gospodarczej.

tel. 609 787 268